Стрільба з лука : Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату України

У м.Черкасах 9-12 лютого 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
У командній стрільбі серед юнаків бронзові медалі чемпіонату виборола збірна команда Львівської обл., у складі якої виступали учні 11 класу Львівського училища фізичної культури Остап Сліпець (на фото) та Максим Борик.
У поєдинку за ІІІ місце львів’яни перемогли збірну Харківщини 6:0. Переможцями турніру стала чернівецька команда.
У дуелях на особисту першість Остап Сліпець у «бронзовому» фіналі поступився чернівчанину Стефану Костику і посів 4 місце.
Серед дівчат збірна Львівської обл. четверта. У складі команди виступала десятикласниця Софія Васильєва. У  особистій першості Софія на 5 місці. В ¼ фіналу Софія не справилась з Тетяною Собко з Чернівців (3:7).

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Стрільба з лука

Жанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лука