48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Учениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лука


27 лютого – 2 березня 2019р. у м.Самсун (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У категорії юніорок чемпіонкою Європи стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанна Наумова (на фото).
Про свої претензії на чемпіонство Жанна заявила вже у кваліфікаційних стартах, коли показала абсолютно кращий результат серед усієї жіночої половини турніру – 585 очків.
У олімпійському раунді талановита львів’янка послідовно перемогла Еліф Гюнер з Туреччини 6:0, свою співвітчизницю Олександру Кукурузяк 6:2, росіянку Марію Зотову 6:0, а у фіналі – Матільду Люїс з Франції 7:1.
      У командній першості збірна України, у складі якої виступили Жанна Наумова, львів’янка Олександра Кукурузяк та Єлизавета Сікало з Черкас – срібні призерки та віце-чемпіонки Європи. Перемогу здобула команда Російської Федерації. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лука