49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кубок Чернівців розіграли Івашко та Іваницький


11-14 червня 2019р. у м.Чернівцях відбулися всеукраїнські змагання «Кубок Чернівців» - І етап Кубка України зі стрільби з лука.
Серед чоловіків фінальну дуель розіграли між собою вихованці Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.) та Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Перемогу з рахунком 6:4 здобув Маркіян Івашко (на фото).
І серед жінок перемогу святкувала вихованка училища Катерина Соколенко (вип. 2006р.). У фіналі Катерина у додатковому пострілі здолала сумчанку Євгенію Бадуліну. А по дорозі до фіналу перемогла ще й інших вихованок училища: у 1/8 фіналу – Соломію Гнип 6:4, у ¼ фіналу – Соломію Трапезнікову (обидві 2018р.в.). У підсумку Трапезнікова на 5 місці, Гнип дев’ята.
Гнип реабілітувалась у турнірі змішаних команд, де у парі з Ярославом Мокринським стала переможницею. Трапезнікова і Іваницький посіли 4 місце.
У стрільбі з блочного лука срібну медаль виборола досвідчена Катерина Палеха (вип. 1999р.). Ірина Шмульська  (вип. 2018р.) стала бронзовою призеркою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука