49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбі


У м.Чернівцях 15-18 червня 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
У командній стрільбі серед юнаків срібним призером чемпіонату стала збірна команда Львівської обл.-І, у складі якої виступали учні Львівського училища фізичної культури Максим Борик (11кл.) та Олександр Панциру (10кл.). У фіналі львів’яни у додатковій серії поступилися чернівчанам 4:5. Збірна Львівщини-ІІ, за яку стріляв Остап Сліпець (11кл.) – бронзові призери.
Свою другу медаль на чемпіонаті, на цей раз срібну, Остап Сліпець (на фото) виборов у турнірі змішаних команд. Асистувала Остапу Дзвенислава Черник.
І серед дівчат львів’янки на ІІ місці. Жанна Наумова (11кл.), Вікторія Бавшина (10кл.) і Орися Дідич у фінальній дуелі не змогли протистояти харків’янкам 2:6.
       У особистій першості Остап Сліпець сьомий, Максим Борик, Ярослав Горик, Вікторія Бавшина і Жанна Наумова на дев’ятому місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука