48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кардаш і Большаков перемагають на «Золотій осені»


14-18 вересня 2010р. у м.Львові пройшли традиційні міжнародні змагання «Золота осінь-2010» зі стрільби з лука. У турнірі взяло участь більше 200 атлетів з 6 країн світу та найсильніші лучники України. Змагання проводяться вже 46-ий раз.
Приємно констатувати, що вихованці ЛУФК домінували на цих змаганнях. Зокрема, у стрільбі з блочного лука збірна команда м.Львова – ІІ, складена з вихованців ЛУФК Ігора Кардаша (11кл.), Владислава Большакова (9кл.), і Олександра Алексієнка (вип.2003р.), перемогла у командному раунді. У фіналі хлопці у напруженому поєдинку здолали молодіжну збірну Росії 224:224 (28:27). У особистій першості Ігор Кардаш на 5 місці.
Студентка І курсу Вероніка Марченко посіла ІІ місце у командному турнірі дівчат-кадеток в стрльбі з олімпійського лука. У фіналі львів’янки (зб. «Колоса») поступилися росіянкам 207:208. 4 місце у цьому виді змагань посіли Інна Курченко, Олена Стадник, Настя Ящук, які представляли «Львів-Електрон». В змаганнях змішаних пар Інна Курченко третя.
Серед чоловіків переміг Дмитро Грачов, який у фіналі здолав чернівчанина Максима Тараненка. Третій – Маркіян Івашко. Студент ІІ курсу Георгій Іваницький – на 6 позиції.
В змаганнях змішаних пар рівних не було львівському дуету Маркіян Івашко –Катерина Палеха (обидвоє вихованці ЛУФК). В чоловічому командному раунді стосунки у фіналі виясняли львівські команди: Львів-«Динамо» та Львів-ШВСМ. Перемогли динамівці. У складі переможців виступали Дмитро Грачов, Володимир Джула (вип.ЛУФК), та Юрій Гавелко. Серед переможених був Маркіян Івашко.
Переможці змагань на особисту першість:
олімпійський лук
чоловіки: 1.Дмитро Грачов (Львів)
               2.Максим Тараненко (Чернівці)
               3.Маркіян Івашко (Львів)
жінки:    1.Лідія Січенікова (Чернівці)
               2.Ніна Мильченко (Харків)
               3.Ірина Дубас (Львів)
юнаки:   1.Віталій Комонюк (Львів)
               2.Радмір Шайпуров (Росія)
               3.Адріанас Ковалевський (Литва)
дівчата: 1.Марта Мацех (Львів)
               2.Динарма Янбарісова (Росія)
               3.Туяна Дашидоржиєва (Росія)
блочний лук
відкрита категорія (чоловіки і жінки)
1.Дмитро Львовський (Київ)
2.Сергій Коваль (Вінниця)
3. Світлана Черкашнєва (Росія)
Перевод паспорта в минске с нотариальным заверением topgroup.by/perevod-pasportov.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату України