48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Маркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка Кокота


У Львові на лукодромі «Цитадель» 26-30 червня 2019р. відбувся ІІ етап Кубка України зі стрільби з лука пам’яті заслуженого тренера України Богдана Кокота.
В змаганнях чоловіків І місце посів вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Маркіян переміг сумчанина Владислава Лісняка 6:2. Бронзовим призером змагань став харків’янин Микита Кравчук.
Учень 10 класу Олександр Панциру посів 9 місце. У командній першості збірна Львівської обл.-І у складі Івашка, Олександра Бойка і Ярослава Мокринського у фінальній дуелі перестріляла Львівську обл.-ІІ, за яку виступали Панциру, Максим Попович (вип. 2016р.) та Максим Журило, 5:4.
Отож, Маркіян Івашко (на фото) став абсолютним переможцем «Кубка Кокота».
Серед жінок перемогу здобули сумчанка Поліна Родіонова і збірна команда Харківської обл. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Соколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.