49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Панциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лука


 
       У столиці Румунії м.Бухаресті 15-20 липня 2019р. відбувся другий, фінальний етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед юніорів.
 
У стрільбі змішаних команд переможцями Кубка стала українська пара у складі учня 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександра Панциру (на фото) та сумчанки Євгенії Чибісової. У фіналі українці у додаткових пострілах перемогли британців Елеонору Пайпер та Кеймерона Дональдсона 5:4 (17:16).
Студентка І курсу Жанна Наумова разом з тою ж Чибісовою та Єлизаветою Сікало перемогла у командній стрільбі серед дівчат. У фінальних дуелях збірна України перемогла Польщу 6:2, а перед тим Росію 5:4 (29:25).
Чоловіча збірна України, у складі якої виступав Панциру, посіла 4 місце. У ½ фіналу українська команда поступилася Росії 2:6, а в поєдинку за «бронзу» – ще й Польщі 4:5 (13:27).
У особистих змаганнях Панциру і Наумова синхронно вибули у 1/16 фіналу – Олександр поступився словенцю Ніку Бізяку 4:6, Жанна з таким же рахунком – шведці Софії Хьолаас-Борен.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука