49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовців


         У курортному містечку Фермопіли (Греція), відомим історичним подвигом 300 спартанців, 28-31 серпня 2019р. відбувся І чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед військовослужбовців.
 У командній стрільбі серед жінок срібним призером історичного чемпіонату стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова (обидні 2018р. вип.) та ще одна львів’янка Вероніка Марченко. У фінальній дуелі українки у додатковій серії поступилися росіянкам 4:4 (25:26).
У особистій першості перемогу здобула Марченко. Гнип і Трапезнікова (на фото) у ¼ фіналу синхронно поступилися грекині Евагелії Псаррі (4:6) та тій же Марченко (0:6) і посіли відповідно 7 і 8 місця.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука