50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лука


У м.Новій Каховці 30 вересня – 5 жовтня 2019р. відбулися фінальні змагання Кубка України зі стрільби з лука просто неба – останній старт літнього змагального сезону з цього виду спорту.
У командних дуелях серед жінок переможницею Кубка стала збірна команда Львівської обл.-ІІ, за яку виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип. 2006р.), Соломія Гнип (вип. 2018р.) та Катрін Онишкевич (ІІ курс). У фіналі дівчата у додатковій серії 5:4 (29:26) перемогли збірну Львівщини-І у складі Жанни Наумової (І курс), Соломії Трапезнікової (вип. 2018р.) та Ольги Сенюк.
Серед чоловіків учень 11 класу Олександр Панциру став срібним призером. У вирішальному поєдинку львів’яни поступилися сумчанам 2:6.
У особистій першості Катерина Соколенко (на фото) посіла ІІ місце, Соломія Гнип – шосте, Соломія Трапезнікова і Жанна Наумова розділили дев’яте. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорок