49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Національний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і Наумова


          У м.Львові 25-27 листопада 2019р. відбувся Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні.
В змаганнях жінок національний кубок розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (вип.2018р.) і Жанна Наумова (І курс). Перемогу з рахунком 6:2 отримала старша і досвідченіша Трапезнікова.
Об’єднавшись разом з Катериною Шабалітовою у збірну команду Львівської обл.-І, дівчата стали ще й срібними призерками у командній першості. Кубок здобули сумчанки.
В турнірі чоловіків учень 11 класу училища Олександр Панциру посів 7 місце. У ¼ фіналу Олександр поступився своєму старшому товаришу Сергію Макаревичу 2:6. Максим Попович (вип.2016р.) замкнув вісімку кращих.
У командній стрільбі перемогла команда Львівщини-І, за яку стріляли Георгій Іваницький (вип.2012р.), Сергій Макаревич і Ярослав Мокринський.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука