50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Стрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату України


            У Львові на лукодромі "Динамо" 20-24 червня відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
            У командній стрільбі серед дівчат чемпіоном України стала зб.команда Львівської обл. -1, у складі якої виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фінальній дуелі збірна Львівщини -1 перемогла збірну Львівщини - ІІ з рахунком 5:1. У складі другої львівської команди стріляла студентка ІІ курсу Жанна Наумова. Отож, Жанна - срібна призерка чемпіонату.
          Серед юніорів рівних не було також львів'янам із команди №1. У фіналі господарі змагань перемогли харків'ян 5:1. У складі команди чемпіоном України став студент І курсу Олександр Панциру.
      Друга команда Львівської обл. стала бронзовим призером. За команду виступав другокурсник Остап Сліпець.
          В змаганнях на особисту першість Остап Сліпець посів 5 місце. Першокурсник Назар Кучковський показав сьомий результат, Олександр Панциру і учень 11 класу Костянтин Ваксман розділили 9 позицію.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі міжнародних стрілецьких змагань "Золота осінь"Перший приз кадетської "Золотої осені" розіграли вихованці Львівського коледжу спортуСтудент спортколеджу Олександр Панциру - переможець етапу кубка України зі стрільби з лука у ХарковіЖанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаВихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лукаКостянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні