50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лука


       У м.Львові 30 червня - 3 липня 2021 р. відбувся етап Кубка України пам'яті заслуженого тренера України Богдана Кокота зі стрільби з лука.
       У дуелях жінок переможницею Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У фіналі Соломія перемогла іншу львів'янку Орисю Дідич.
      Студентка ІІІ курсу Жанна Наумова посіла 5 місце, а колишня однокурсниця Гнип Соломія Трапезнікова - шосте.
     Свою другу перемогу на цих змаганнях Соломія Гнип виборола у командній першості у складі зб.команди Львівщини-І. Асистувала Гнип ще одна вихованка коледжу Катерина Соколенко.
       ІІ місце серед жінок посіла збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Жанна Наумова і Соломія Трапезнікова.
     І серед чоловіків перемогли львів'яни. У команді-переможниці володарем кубка став студент ІІ курсу Олександр Панциру.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі міжнародних стрілецьких змагань "Золота осінь"Перший приз кадетської "Золотої осені" розіграли вихованці Львівського коледжу спортуСтудент спортколеджу Олександр Панциру - переможець етапу кубка України зі стрільби з лука у ХарковіЖанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаВихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лукаКостянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні