50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Жанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лука


      У м.Чернігові 11-13 липня 2021 р. відбулися всеукраїнські змагання "Кубок Сіверщини" зі стрільби з лука. Змагалися спортсмени двох вікових категорій: юніори віком до 20 та кадети віком до 17 років.
      У категорії юніорок переможницею змагань стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанна Наумова. У фіналі Жанна з рахунком 6:4 перемогла іншу львів'янку Варвару Ілляш. Другокурсниця Вікторія Бавшина посіла 5 місце.
       Ще один другокурсник Олександр Панциру став четвертим в дуелях серед юніорів.
Цьогорічний випускник Костянтин Ваксман посів 7 місце серед кадетів. Учень 11 класу Олексій Чепик на дев'ятому місці. У командній першості хлопці - бронзові призери.
   Також бронзовими призерками в командних змаганнях серед дівчат стали одинадцятикласниці Вікторія Білозір та Анастасія Фадєєва.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі міжнародних стрілецьких змагань "Золота осінь"Перший приз кадетської "Золотої осені" розіграли вихованці Львівського коледжу спортуСтудент спортколеджу Олександр Панциру - переможець етапу кубка України зі стрільби з лука у ХарковіЖанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаВихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лукаКостянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні