48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Маркіян Івашко в Україні найсильніший


Маркіян ІвашкоПодвійну перемогу на чемпіонаті України зі стрільби з лука у приміщенні (м.Черкаси, 1-5 лютого 2011р.) святкував вихованець Львівського училища фізичної культури, лідер національної збірної Маркіян Івашко (вип. 1996р.).
У особистій першості Маркіян по черзі розібрався з Олегом Вороновим з Харкова 6:2, львів’янином Володимиром Трегубом 6:5, Сергієм Чорним з Чернівців 7:1, у півфіналі та фіналі по черзі здолав земляків Юрія Гавелка 6:5 та Дмитра Грачова 7:3.
У командному турнірі Івашко, Грачов і Гавелко об’єднались у збірну Львівщини-І і не залишили жодних шансів своїм суперникам. Найскладнішим для них виявився фінал, де зустрілись дві львівські команди. Результат поєдинку нічийний 228:228, у перестрілці сильніші Івашко і компанія.
В змаганнях жінок краща серед львів’янок також вихованка ЛУФК Олена Кушнірук (вип. 2008р.), яка посіла 4 місце. В ¼ фіналу Олена у впертій боротьбі поступилась чемпіонці Ніні Мильченко з Харкова 5:6. Інша титулована вихованка училища Катерина Палеха у 1/16 фіналу несподівано програла маловідомій землячці Ярині Синиці 2:6.
У командному турнірі львів’яни зі збірної №1, за яку стріляли Олена Кушнірук, Катерина Палеха і Галина Добрєва, на ІІ місці. У фіналі дівчата поступились збірній Харкова 227:233.
Підсумкові результати чемпіонату:
Жінки – особиста першість
1.   Н.Мильченко (Харків)
2.   Т.Бережна (Харків)
3.   Т.Дорохова (Чернівці)
4.   О.Кушнірук (Львів, вип. ЛУФК)
1.   Г.Добрєва (Львів)
9. К.Соколенко (Львів, вип. ЛУФК)
 
Командна першість
1.   Харківська обл.-І
2.   Львівська обл.-І
3.   Харківська обл.-ІІ
 
Чоловіки – особиста першість
1. М.Івашко (Львів, вип. ЛУФК)
2.Д.Грачов (Львів, вип. ЛУФК)
3. В.Рубан (Харків)
4. Ю.Гавелко (Львів)
6. Я.Мокринський (Львів)
 
Командна першість
1.       Львівська обл.-І
2.       Чернівецька обл.-І
3.       Сумська обл.-ІІ
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Учениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука