Стрільба з лука : Вероніка Марченко – рекордсменка світу

Вероніка МарченкоРекорд світу серед юніорів у командній стрільбі (24 стріли) у фіналі чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні (м.Черкаси, 1-5 лютого 2011р.) встановила команда Львівської обл.-ІІ у складі Олени Михайлової, Марти Мацех та студентки І курсу Львівського училища фізичної культури Вероніки Марченко. Тепер він рівняється 234 очкам. Попередній (231 очко) належав юніорській збірній команді України і був встановлений у 2008р.
У фінальному поєдинку за чемпіонство львів’янки розгромили чернівчанок 234:226.
В змаганнях юніорів першість також за львів’янами. Тут перемогла команда Львівської області-І у складі Віталія Комонюк, Петра Чучмана та студента ІІ курсу ЛУФК Георгія Іваницького. І знову переможцям опонували чернівчани. Результат фінального поєдинку 228:223.
У особистій першості Вероніка Марченко шоста. За вихід у півфінал Вероніка поступилась срібному призеру Анастасії Павловій з Херсона 2:6. Перемогла львів’янка Дарія Грачова.
Георгій Іваницький посів 5 місце. У ¼ фіналу Георгій несподівано програв першокурснику ЛУФК Юрію Івашку 5:6. В свою чергу Івашко півфінал програв рівненчанину Роману Кравцю 4:6 і закінчив змагання четвертим.
Вероніка Марченко і Георгій Іваницький запрошені до юніорської збірної команди України на підготовку до чемпіонату Європи (м.Камбрілс (Іспанія) 21-27 березня).
Підсумкові результати чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні серед спортсменів юніорської вікової групи:

3.   Сумська обл.-ІІ

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях