49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Єва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенні


У Львові 28 січня – 3 лютого 2019р. паралельно з чемпіонатом України зі стрільби з лука у приміщенні звання найсильніших розіграли і українські юніори.
В змаганнях дівчат чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Єва Булах (на фото).
У фінальній дуелі Єва у напруженому поєдинку лише за додатковою стрілою перемогла Єлизавету Сікало з Черкас 6:5 (10:9). А перед тим у півфіналі – вже достатньо титуловану, призерку чемпіонатів світу, Європи, всесвітньої гімназіади, одинадцятикласницю училища Жанну Наумову 6:4. Жанна ж у «бронзовому» фіналі не дала жодних шансів ще одній вихованці училища Ірині Заставній (вип. 2016р.).
Серед хлопців срібним призером чемпіонату став учень 10 класу Олександр Панциру. У фіналі Олександр поступився чернівчанину Івану Кожокарю 1:7.
Студент ІІІ курсу Антон Худа посів 8 місце, а учень 11 класу Остап Сліпець – дев’яте. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука