Велоспорт : Серед юнаків перемагали Гладиш, Пришляк і Цімарно

Ігор ЦімарноВ програмі чемпіонату України з велосипедного спорту на треку (м.Львів, 8-12 червня 2011р.) відбулися всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат.
У командному спринті рівних не було учням 9 класу ЛУФК Ігорю Цімарно та Степану Пришляку, а у скретчі на 40 кіл переміг їхній однокласник Роман Гладиш. У командній гонці переслідування на 3 км хлопці – срібні призери. Ще дві срібні нагороди Ігор Цімарно виборов у індивідуальній гонці переслідування та у гіті на 200м з ходу.
Три срібні та бронзова медалі в активі ще зовсім юної учениці 8 класу Софії Кузнєцової. Софія стала другою у скретчі, груповій гонці, командному спринті та третьою у гіті на 200м з ходу.
Учениця 9 класу Анастасія Атаманчук посіла ІІ місце у командному спринті, третє – у спринті та четверте – у гіті на 500м з місця.
Джерело: протоколи змагань.

Велоспорт

Велоспорт

Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНайкращі спринтерські якості серед вітчизняних велошосейників продемонстрував Олег Канака