Велоспорт : Злива медалей від Пришляка і Кузнецової

Степан Пришляк16-19 лютого 2012р. у рамках зимового чемпіонату України з велосипедного спорту на львівському треку свою першість розіграли спортсмени юнацької вікової категорії.
18 медалей - 4 золотих, 6 срібних та 8 бронзових –у доробку вихованців Львівського училища фізичної культури. 15 з них в активі десятикласника Степана Пришляка та учениці 9 класу Софії Кузнєцової.
Степан переміг у груповій гонці з вибуванням та у командній гонці переслідування, приходив на фініш другим у командному спринті та гіті на 200м з ходу, посів ІІІ місце у гіті на 500м з місця, скретчі, кейріні та груповій гонці на 40 кіл.
На рахунку Софії перемога у скретчі, ІІ місця у спринті, командному спринті, командній гонці переслідування, бронзові відзнаки у гіті на 500м з місця і на 200м з ходу, кейріні.
Дві нагороди виборов на юнацькому чемпіонаті однокласник Пришляка Роман Селіверстов, який поступив на навчання із Жовкви. Роман асистував Степану укомандній гонці переслідування, де посів І місце та у командному спринті, де фінішував другим. Срібною медаллю за ІІ місце у командному спринті відзначений і дев’ятикласник Віктор Біляк. У гіті на 200м з ходу і у командній гонці переслідування Віктор п’ятий – цілком достойний виступ в компанії старших за себе суперників.
Підготувала Наталія Васьо

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку