Велоспорт : Себастьян Сироїшка найкращий у гіті

Себастьян СироїшкаУ м.Львові 15-18 травня 2013р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років, так званих андерів і юніорів.
Серед андерів у гіті на 1000м з місця чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Себастьян Сироїшка. Цим успіхом Себастьян забезпечив собі місце у збірній команді України для участі у чемпіонаті Європи серед молоді, який у липні прийматиме Португалія.
Кращою у жіночому омніум (велосипедне багатоборство) стала Тетяна Клімченко (вип. 2011р.). Окрім того, Таня посіла ІІ місце у гіті на 500м з місця і також готується до поїздки в Португалію.
У парній гонці на 800 кіл з чотирма проміжними фінішами серед юніорів срібними призерами чемпіонату стали одинадцятикласники Роман Гладиш та Леон Катюшин. Їхні однокласники Ігор Цімарно і Роман Селіверстов у цьому виді змагань четверті.
Учениця 10 класу Софія Кузнецова виборола бронзову нагороду у гіті на 200м з ходу та фінішувала четвертою у гіті на 500м з місця.

Велоспорт

Велоспорт

Володимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України