48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Велосипедисти ЛУФК у національній збірній


      Таня Клімченко18-19 листопада 2013р. у м.Києві відбувся науково-практичний семінар провідних тренерів та суддів України з велосипедного спорту, участь у якому взяли і вчителі велоспорту Львівського училища фізичної культури Андрій Каргут та Микола Залигін.
З-поміж інших на семінарі підведені підсумки сезону-2013 у велосипедному спорті, проаналізовані виступи українських велосипедистів на міжнародних турнірах, окреслені плани на 2014р.
Окремим питанням порядку денного обговорювались та затверджувались кандидати до національної збірної та система відбору команди на головні змагання року.
Приємно, що у списковий склад національної збірної України з велоперегонів на треку на наступний рік внесено відразу тринадцять вихованців відділення велоспорту Львівського училища фізичної культури.
До основного складу збірної увійшли випускники училища Анна Нагірна (вип. 2005р.), Тетяна Клімченко (вип. 2011р.) (на фото) та студент І курсу Роман Гладиш.
Статус кандидатів отримали Олег Чепіль (вип. 2009р.), Назар Ливень (вип. 2012р.), Маркіян Міхенько, Себастьян Сироїшка (вип. 2013р.), Роман Селіверстов (І курс), Софія Кузнєцова, Віктор Біляк, Віталій Підківка (11кл.).
     Резерв збірної склали Кривич Олександр (8кл.), Юлія Бірюкова та Діана Галик (обидві 10кл.).
http://beta.in.ua/ выплаты на ребенка в 2019.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Гладиш, Клімченко і Нагірна завершили змагатись на Кубку світуОлександр Кривич і Валерій Романенков – майстри спорту міжнародного класуУ Новій Зеландії Нагірна, Клімченко і Гладиш виборювали олімпійські очкиУ Берліні Анна Нагірна здобула чергові очки до олімпійського рейтингуВолодимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першості