Велоспорт : Гладиш і Клімченко перемагали симетрично

У м.Львові 15-19 травня 2014р. відбувся Кубок України з велоперегонів на треку в Олімпійських видах програми.
Дворазовим володарем національного Кубка став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (на фото). Роман переміг у омніумі (велосипедне багатоборство) та командній гонці на 4км. Четверте місце у командній гонці посів одинадцятикласник училища, ще юніор за віком Віталій Підківка. Окрім того, Віталій у складі збірної Львівщини піднявся на третю сходинку велосипедного подіуму у командному спринті. Компанію Підківці склали його однокласник Віктор Біляк та студент І курсу Роман Селіверстов. Минулорічний випускник УФК Себастьян Сироїшка у цьому виді змагань другий. Другу срібну відзнаку Сироїшка виборов у кейрині (велогонка за мотоциклом).
У жіночій частині змагань три нагороди – золота, срібна і бронзова в активі вихованки училища Тетяни Клімченко (вип. 2011р.). Таня була кращою у командній гонці, посіла ІІ місце у омніумі та фінішувала третьою у гіті на 500м з місця.
У програмі Кубка України були розіграні звання чемпіонів України серед молоді віком до 23 років – т.зв. андерів у неолімпійських видах програми.
     І тут Гладиш і Клімченко перемагали симетрично. Роман і Таня стали чемпіонами у груповій гонці та посіли ІІІ місця у індивідуальній гонці переслідування.

Велоспорт

Велоспорт

Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНайкращі спринтерські якості серед вітчизняних велошосейників продемонстрував Олег Канака