Велоспорт : Діана Галик – триразова чемпіонка України

У програмі молодіжного чемпіонату України з велотрекових перегонів, який впродовж 8-12 липня 2014р. проходив у Львові, свою першість провели і спортсмени юнацької вікової категорії.
Три золоті нагороди першості на рахунку учениці 11 класу Львівського училища фізичної культури Діани Галик (на фото). Діана перемогла у скретчі, гонці з вибуванням та груповій гонці на 40 кіл. Окрім того, в її активі «срібло» у індивідуальній гонці переслідування на 2 км.
Також три медалі – дві срібні і одна бронзова – в активі однокласниці Діани Юлії Бірюкової. Юля посіла другі місця у скретчі та груповій гонці і показала третій результат у гонці переслідування.
У гонці з вибуванням на третьому місці десятикласниця училища Софія Холод.
В перегонах серед хлопців відзначився одинадцятикласник Маркіян Параняк. Маркіян посів друге місце у гонці з вибуванням та виборов дві «бронзи» у скретчі і груповій гонці. Юний Олександр Кривич (9кл.) фінішував третім у гонці з вибуванням.

Велоспорт

Велоспорт

Володимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України