48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : У національній велотрековій збірній двадцятеро вихованців ЛУФК


       20-21 листопада 2014р. у м.Києві відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар тренерів і суддів з велосипедного спорту та конференція федерації велосипедного спорту України, участь у яких взяли і вчителі велоспорту Львівського училища фізичної культури Андрій Каргут і Микола Залигін.
З-поміж інших на підсумковій нараді підведені підсумки сезону-2014, проаналізовані виступи українських велосипедистів на офіційних міжнародних змаганнях, окреслені плани на 2015 рік.
Окремим питанням порядку денного обговорювались та затверджувались кандидати до національної збірної та система відбору команди на головні змагання року. Слід додати, що 2015 рік – це рік перших Європейських ігор (12-28 червня, м.Баку) та здобуття ліцензій на ХХХІ Олімпійські ігри у Бразилії.
Приємно, що у списковий склад національної збірної команди України з велоперегонів на треку на наступний рік зараховано відразу 15 учнів і студентів Львівського училища фізичної культури.
До основного складу збірної увійшли Роман Гладиш (ІІ курс), Віталій Підківка (І курс, на фото), Діана Галик (11кл.).
Статус кандидатів отримали Роман Селіверстов (ІІ курс), Віктор Біляк, Юрій Поляков (І курс), Юлія Бірюкова (11кл.).
Резерв збірної України склали Дмитро Кожушко, Маркіян Параняк, Василь Шаловило (11кл.), Микола Саламаха, Софія Холод (10кл.), Валерій Романченков, Олександр Кривич, Олег Канака (9кл.).
Окрім того, до збірної включені і недавні випускники училища Анна Нагірна, Тетяна Клімченко (основний склад), Маркіян Міхенько, Себастьян Сироїшка, Софія Кузнецова (кандидати).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Учні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонівГанзін, Яковлєв і Лукачук – мультимедалісти зимового чемпіонату України серед юніорівВолодимир Кондратенко – триразовий юнацький чемпіон УкраїниГладиш, Клімченко і Нагірна завершили змагатись на Кубку світуОлександр Кривич і Валерій Романенков – майстри спорту міжнародного класуУ Новій Зеландії Нагірна, Клімченко і Гладиш виборювали олімпійські очкиУ Берліні Анна Нагірна здобула чергові очки до олімпійського рейтингуВолодимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФК