Велоспорт : На велотрековому чемпіонаті заправляли вихованці ЛУФК

У Львові 20-23 квітня 2015р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку в окремих видах змагальної програми. Зокрема, кращі трековики країни виявляли сильніших у груповій і парній багатоденних гонках та спринтерському омніумі.
У парній багатоденці серед чоловіків чемпіонами України став дует у складі студента ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Романа Гладиша та вінничанина Владислава Кремінського. За результатами 10 етапів хлопці набрали 50 залікових балів і на 10 пунктів випередили тернопільську пару Віталій Гринів/Тарас Шевчук. Роман Селіверстов (ІІ курс) та Маркіян Міхенько (вип. 2013р.) посіли 4 місце.
Серед юніорів перемогу у цьому виді змагань здобули студенти І курсу училища Віталій Підківка та Віктор Біляк.
У груповій гонці серед жінок перемогла кіровоградка Ганна Соловей. Вихованка училища Тетяна Клімченко (вип. 2011р.) третя, а учениця 11 класу Діана Галик – шоста. Серед юніорок рівних не було одинадцятикласниці училища Юлії Бірюковій.
У юнацькому спринтерському омніумі також заправляли вихованці ЛУФК: серед хлопців сильнішим став учень 9 класу Олександр Кривич, серед дівчат – десятикласниця Софія Холод (на фото).

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Велоспорт

Велоспорт

На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита ЯковлєвЮлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонівРоман Гладиш – бронзовий лауреат Гран Прі БрноКривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті УкраїниМикита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуВихованці ЛУФК тестували «Мінськ-Арену»Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треціНа весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парамиЯковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспортуСофія Лукачук – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуВолодимир Кондратенко – триразовий переможець юнацького чемпіонату УкраїниДаниїл Яковлєв – мультимедаліст юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонівУчні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонів