Велоспорт : В юнацькому омніумі на Україні найсильніші Кривич і Холод

У програмі міжнародних змагань «Гран Прі Галичини» з велотрекового спорту, які проходили на львівському велодромі СКА з 6 до 9 серпня 2015р., звання найсильніших велотрековиків України у омніумі (велосипедне багатоборство) розіграли спортсмени юнацької вікової категорії.
Серед хлопців впевнену перемогу здобув учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич (на фото). За сумою шести видів Олександр набрав 241 очко і на 21 пункт випередив срібного призера Романа Барановського в Київській обл. Однокласник Олександра Валерій Романенков набрав п’яту суму.
Серед дівчат чемпіонкою України стала одинадцятикласниця училища Софія Холод. На третьому місці учениця 10 класу Богдана Солтис. Христина Бубняк (10 клас) показала п’ятий результат.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Велоспорт

Велоспорт

На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита ЯковлєвЮлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонівРоман Гладиш – бронзовий лауреат Гран Прі БрноКривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті УкраїниМикита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуВихованці ЛУФК тестували «Мінськ-Арену»Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треціНа весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парамиЯковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспортуСофія Лукачук – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуВолодимир Кондратенко – триразовий переможець юнацького чемпіонату УкраїниДаниїл Яковлєв – мультимедаліст юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонівУчні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонів