47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Галик, Гладиш і Підківка в основному складі велотрекової збірної


     
      Наприкінці грудня 2015р. у Києві відбулася звітна конференція Федерації велосипедного спорту України, на якій були підведені основні підсумки року, що минув, та окреслені плани на рік прийдешній олімпійський.
З-поміж інших питань на розгляд фахівців були винесені кандидатури до складу національної збірної команди на 2016 рік.
Приємно, що у списковий склад велотрекової збірної зараховано відразу 21 вихованця Львівського училища фізичної культури, в тому числі 17 сьогоднішніх учнів і студентів.
До основного складу збірної увійшли Діана Галик (І курс, на фото), Віталій Підківка (ІІ курс), Роман Гладиш (ІІІ курс), Тетяна Клімченко (вип. 2011р.), Анна Нагірна (вип. 2005р.).
Статус кандидатів отримали Сергій Білий, Олег Канака, Олександр Кривич, Валерій Романенков, Христина Бубняк (10 клас), Софія Холод (11 клас), Дмитро Кожушко, Юлія Бірюкова (І курс), Віктор Біляк, Юрій Поляков (ІІ курс), Роман Селіверстов (ІІІ курс), Маркіян Міхенько (вип. 2013р.).
Резерв збірної України склали Назар Гудзь, Богдана Солтис (10 клас), Микола Саламаха (11 клас), Василь Дідковський (вип. 2015р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

На міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза»На Кубку світу Гладиш у десятці сильніших у омніуміРоман Гладиш – найкращий спортсмен Львівщини у грудні 2017р.Гладиш і Клімченко – бронзові призери Кубка світу з велоперегонів на трекуЗнаковий дебют Олександра Кривича серед світової велотрекової елітиАнна Луцик – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук – мультимедалістка осіннього чемпіонату України з велотрекових перегонівНагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світуТетяна Клімченко – срібна призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуРоман Гладиш – бронзовий призер чемпіонату Європи зі скретчуНа чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’юті