47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Вихованки ЛУФК Клімченко і Нагірна розіграли національну першість у омніумі


    
     25-28 серпня 2016р. на Львівському велодромі СКА відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку в олімпійських видах змагань та гіті.
У найпрестижнішому виді велотрекової програми омніумі (велосипедне багатоборство) першість розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко (вип. 2011р.) та Анна Нагірна (вип. 2005р.). Чемпіонкою України стала Клімченко (на фото), яка за сумою 6 видів набрала 242 очки. У Нагірної 228 пунктів. Студентка ІІ курсу Юлія Бірюкова набрала сьому суму.
Об'єднавшись у збірну команду, Клімченко і Нагірна перемогли у командній гонці переслідування на 4км. Другий результат у цьому виді змагань показали Бірюкова та її однокурсниця Діана Галик, також у складі збірного колективу.
Окрім того, Тетяна Клімченко виборола срібні медалі у гіті на 500м з місця та командному спринті. ІІІ місце у командному спринті посіла Нагірна.
Учениця 11 класу училища Христина Бубняк виборола 4 місце у командній гонці, п’яте – у кейріні та шосте – у командному спринті.
У чоловічій частині змагань слід відзначити третє місце одинадцятикласника училища, ще юніора Олександра Кривича у гіті на 1000м з місця. Переможцю Андрію Куценку зі Львова Олександр поступився лише 0,9сек.
У командній гонці переслідування на 4км цьогорічний випускник ЛУФК Роман Селіверстов та студент ІІІ курсу Віталій Підківка у складі збірної команди посіли ІІ місце. Четвертими тут фінішували Олександр Кривич та його однокласник Валерій Романенков. Також 4 місце у чоловічому омніумі посів Підківка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

На міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза»На Кубку світу Гладиш у десятці сильніших у омніуміРоман Гладиш – найкращий спортсмен Львівщини у грудні 2017р.Гладиш і Клімченко – бронзові призери Кубка світу з велоперегонів на трекуЗнаковий дебют Олександра Кривича серед світової велотрекової елітиАнна Луцик – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук – мультимедалістка осіннього чемпіонату України з велотрекових перегонівНагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світуТетяна Клімченко – срібна призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуРоман Гладиш – бронзовий призер чемпіонату Європи зі скретчуНа чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’юті