47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Вихованки ЛУФК Клімченко і Нагірна розіграли національну першість у омніумі


    
     25-28 серпня 2016р. на Львівському велодромі СКА відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку в олімпійських видах змагань та гіті.
У найпрестижнішому виді велотрекової програми омніумі (велосипедне багатоборство) першість розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко (вип. 2011р.) та Анна Нагірна (вип. 2005р.). Чемпіонкою України стала Клімченко (на фото), яка за сумою 6 видів набрала 242 очки. У Нагірної 228 пунктів. Студентка ІІ курсу Юлія Бірюкова набрала сьому суму.
Об'єднавшись у збірну команду, Клімченко і Нагірна перемогли у командній гонці переслідування на 4км. Другий результат у цьому виді змагань показали Бірюкова та її однокурсниця Діана Галик, також у складі збірного колективу.
Окрім того, Тетяна Клімченко виборола срібні медалі у гіті на 500м з місця та командному спринті. ІІІ місце у командному спринті посіла Нагірна.
Учениця 11 класу училища Христина Бубняк виборола 4 місце у командній гонці, п’яте – у кейріні та шосте – у командному спринті.
У чоловічій частині змагань слід відзначити третє місце одинадцятикласника училища, ще юніора Олександра Кривича у гіті на 1000м з місця. Переможцю Андрію Куценку зі Львова Олександр поступився лише 0,9сек.
У командній гонці переслідування на 4км цьогорічний випускник ЛУФК Роман Селіверстов та студент ІІІ курсу Віталій Підківка у складі збірної команди посіли ІІ місце. Четвертими тут фінішували Олександр Кривич та його однокласник Валерій Романенков. Також 4 місце у чоловічому омніумі посів Підківка.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Кривич і Романенков – срібні лауреати Гран Прі ПольщіМикита Яковлєв –триразовий переможець юніорського чемпіонату УкраїниОлександр Кривич – мультимедаліст молодіжного чемпіонату УкраїниМар’ян Канака і Юлія Бірюкова відібрались на чемпіонат Європи з велоперегонів на шосеНа весняному чемпіонаті України Соломія Лукачук без медалі не залишиласьНа турне чотирьох велодромів Гладиш і брати Канаки серед призерівРоман Гладиш – переможець чеського Гран ПріМар’ян Канака і Андрій Ганзін – срібні лауреати Гран Прі Чеської федерації велоспортуСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуЛуцик і Кривич – мультимедалістки юнацької першості України з велотрекових перегонівВелотрековики ЛУФК серед шосейників задніх не паслиЮлія Бірюкова серед шосейниць четвертаАндрій Каргут – заслужений тренер УкраїниНа чемпіонаті світу Роман Гладиш четвертий у скретчіЮлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату України