Велоспорт : Богдана Солтис і Олег Канака – переможці юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонів

25-28 серпня 2016р. у Львові у програмі чемпіонату України з велоперегонів на треку у олімпійських видах програми і гіті звання найсильніших велотрековиків країни розіграли і спортсмени віком до 16 років.
Триразовою чемпіонкою України серед дівчат стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Богдана Солтис (на фото). Богдана перемогла у спринті, командному спринті та кейріні. Окрім того, талановита велосипедистка виборола бронзові нагороди у командній гонці переслідування на 2км та гіті на 500м з місця.
Серед хлопців відзначився однокласник Богдани Олег Канака. Олегу не було рівних у омніумі (велосипедне багатоборство) та командній гонці переслідування. Разом з Олегом переможцями у командній гонці стали його брат Мар’ян, Назар Гудзь та Микита Яковлєв.
У командному спринті брати Канаки та Назар Гудзь стали срібними призерами.

Велоспорт

Велоспорт

Знаковий дебют Олександра Кривича серед світової велотрекової елітиАнна Луцик – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук – мультимедалістка осіннього чемпіонату України з велотрекових перегонівНагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світуТетяна Клімченко – срібна призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуРоман Гладиш – бронзовий призер чемпіонату Європи зі скретчуНа чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’ютіЛукачук, Яковлєв і Ганзін – чемпіони України з велотрекових перегонівПереможцем юніорського Гран Прі Галичини став Олександр КривичДві золоті нагороди Романа Гладиша на Гран Прі ГаличиниКанака і Кривич – чемпіони України з багатоденного медісону