Велоспорт : Олег Канака – триразовий юнацький чемпіон України з велотрекового спорту

Паралельно з чемпіонатом України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів програми серед вітчизняної еліти, який проходив у Львові 15-19 вересня 2016р., звання найсильніших велотрековиків розіграли і спортсмени віком до 16 років.
Серед юнаків триразовим чемпіоном України став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Олег Канака (на фото). Олег переміг у індивідуальній гонці переслідування на 2км, разом із своїм братом Мар'яном - у парній гонці переслідування на 3км, а також у груповій гонці. У скретчі та гіті на 1000м з місця парами у Олега срібні нагороди. У гіті Олегу асистував його однокласник Назар Гудзь.
Серед дівчат дві золоті медалі в активі одинадцятикласниці Богдани Солтис. Богдана була найшвидшою у індивідуальній гонці переслідування та у гіті на 500м з ходу. У парній гонці переслідування на 2км Богдана разом з львів’янкою Соломією Лукачук посіла ІІ місце.

Велоспорт

Велоспорт

Знаковий дебют Олександра Кривича серед світової велотрекової елітиАнна Луцик – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук – мультимедалістка осіннього чемпіонату України з велотрекових перегонівНагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світуТетяна Клімченко – срібна призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуРоман Гладиш – бронзовий призер чемпіонату Європи зі скретчуНа чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’ютіЛукачук, Яковлєв і Ганзін – чемпіони України з велотрекових перегонівПереможцем юніорського Гран Прі Галичини став Олександр КривичДві золоті нагороди Романа Гладиша на Гран Прі ГаличиниКанака і Кривич – чемпіони України з багатоденного медісону