Велоспорт : Доробок вихованців ЛУФК на велотрековому чемпіонаті – 37 медалей

37 медалей, у тому числі 11 золотих, - такий доробок вихованців Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань, який з 12 до 16 жовтня 2016р. проходив у м.Львові. На велотреку СКА кращі вітчизняні молоді велотрековики змагались у трьох вікових категоріях: молодь віком до 23 років, юніори та юнаки.
У результаті чотириденної боротьби найбільше нагород «назбирав» учень 11 класу Олександр Кривич (на фото) – їх у нього аж шість. Олександр перемагав як серед молоді (гіт на 500м з місця, парна гонка), так і серед юніорів (гіт на 500м з ходу, гонка з вибуванням). Окрім того, в його активі «срібло» у гонці з вибуванням та «бронза» у гіті на 1000м з ходу парами серед молоді.
Триразовою чемпіонкою України стала студентка ІІ курсу Діана Галик. Діана перемогла у скретчі, гіті на 500м з ходу парами серед молоді та у гонці з вибуванням серед юніорів, посіла ІІ місце у гіті на 500м з ходу.
Однокурсниця Галик Юлія Бірюкова чотири рази фінішувала відразу за нею – отож, в активі Юлії чотири срібні медалі і одна бронзова.
Учениця 11 класу Богдана Солтис стала триразовою срібною призеркою змагань, а її подруга Христина Бубняк тричі піднімалася на третю сходинку п’єдесталу пошани.Однокласник Богдани і Христини Назар Гудзь виборов два других місця у гіті на 500м з ходу парами та у парній гонці. У першому випадку Назару асистував Олег Канака, у другому – його брат Марян.
Одинадцятикласник Сергій Білий відзначився тричі: у гіті на 1000м з ходу парами посів ІІІ місце серед молоді, ІІ місце у гіті на 500м з місця та ІІІ-тє – у гіті на 500м з ходу серед юніорів.
Слід відзначити і успішний виступ студента ІІІ курсу Віталія Підківки. Віталій змагався серед молоді, переміг у гонці з вибуванням і гіті на 1000м з ходу парами, посів ІІ місце у скретчі та третє – у груповій гонці.
Цьогорічний випускник училища Роман Гладиш переміг у скретчі та разом з Підківкою у гіті на 1000м з ходу парами.

Велоспорт

Велоспорт

Володимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України