47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : У списковий склад національної збірної відділення велоспорту ЛУФК увійшло у повному складі


     1-2 грудня 2016р. у м.Києві відбулася чергова конференція Федерації велосипедного спорту України, на якій були підведені основні підсумки року та обговорено ряд актуальних питань на наступний олімпійський цикл.
З-поміж інших на розгляд фахівців були винесені кандидатури до складу національної збірної команди на 2017 рік.
Приємно відзначити, що у списковий склад збірних команд з велоперегонів на треку відділення велоспорту Львівського училища фізичної культури увійшло у повному складі.
До основного складу збірної зараховані Віталій Підківка (ІІІ курс), Дмитро Кожушко, Діана Галик, Юлія Бірюкова (ІІ курс), Олександр Кривич, Валерій Романенков (11 клас).
Статус кандидатів до збірної отримали Віктор Біляк, Юрій Поляков (ІІІ курс), Олег Канака, Мар’ян Канака, Сергій Білий, Христина Бубняк, Богдана Солтис (11 клас).
Резерв збірної склали Назар Гудзь (11 клас) та Микита Яковлєв (10 клас).
В основному складі збірної також недавні випускники училища Роман Гладиш, Роман Селівестров (вип.2016р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.) та Анна Нагірна (вип.2005р.).
Продуктивно працюють з відділенням вчителі зі спорту училища Андрій Каргут, Микола Залигін і Василь Шаповалов.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

На міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза»На Кубку світу Гладиш у десятці сильніших у омніуміРоман Гладиш – найкращий спортсмен Львівщини у грудні 2017р.Гладиш і Клімченко – бронзові призери Кубка світу з велоперегонів на трекуЗнаковий дебют Олександра Кривича серед світової велотрекової елітиАнна Луцик – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук – мультимедалістка осіннього чемпіонату України з велотрекових перегонівНагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світуТетяна Клімченко – срібна призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуРоман Гладиш – бронзовий призер чемпіонату Європи зі скретчуНа чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’юті