48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : У списковий склад національної збірної відділення велоспорту ЛУФК увійшло у повному складі


     1-2 грудня 2016р. у м.Києві відбулася чергова конференція Федерації велосипедного спорту України, на якій були підведені основні підсумки року та обговорено ряд актуальних питань на наступний олімпійський цикл.
З-поміж інших на розгляд фахівців були винесені кандидатури до складу національної збірної команди на 2017 рік.
Приємно відзначити, що у списковий склад збірних команд з велоперегонів на треку відділення велоспорту Львівського училища фізичної культури увійшло у повному складі.
До основного складу збірної зараховані Віталій Підківка (ІІІ курс), Дмитро Кожушко, Діана Галик, Юлія Бірюкова (ІІ курс), Олександр Кривич, Валерій Романенков (11 клас).
Статус кандидатів до збірної отримали Віктор Біляк, Юрій Поляков (ІІІ курс), Олег Канака, Мар’ян Канака, Сергій Білий, Христина Бубняк, Богдана Солтис (11 клас).
Резерв збірної склали Назар Гудзь (11 клас) та Микита Яковлєв (10 клас).
В основному складі збірної також недавні випускники училища Роман Гладиш, Роман Селівестров (вип.2016р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.) та Анна Нагірна (вип.2005р.).
Продуктивно працюють з відділенням вчителі зі спорту училища Андрій Каргут, Микола Залигін і Василь Шаповалов.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Учні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонівГанзін, Яковлєв і Лукачук – мультимедалісти зимового чемпіонату України серед юніорівВолодимир Кондратенко – триразовий юнацький чемпіон УкраїниГладиш, Клімченко і Нагірна завершили змагатись на Кубку світуОлександр Кривич і Валерій Романенков – майстри спорту міжнародного класуУ Новій Зеландії Нагірна, Клімченко і Гладиш виборювали олімпійські очкиУ Берліні Анна Нагірна здобула чергові очки до олімпійського рейтингуВолодимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФК