47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : У списковий склад національної збірної відділення велоспорту ЛУФК увійшло у повному складі


     1-2 грудня 2016р. у м.Києві відбулася чергова конференція Федерації велосипедного спорту України, на якій були підведені основні підсумки року та обговорено ряд актуальних питань на наступний олімпійський цикл.
З-поміж інших на розгляд фахівців були винесені кандидатури до складу національної збірної команди на 2017 рік.
Приємно відзначити, що у списковий склад збірних команд з велоперегонів на треку відділення велоспорту Львівського училища фізичної культури увійшло у повному складі.
До основного складу збірної зараховані Віталій Підківка (ІІІ курс), Дмитро Кожушко, Діана Галик, Юлія Бірюкова (ІІ курс), Олександр Кривич, Валерій Романенков (11 клас).
Статус кандидатів до збірної отримали Віктор Біляк, Юрій Поляков (ІІІ курс), Олег Канака, Мар’ян Канака, Сергій Білий, Христина Бубняк, Богдана Солтис (11 клас).
Резерв збірної склали Назар Гудзь (11 клас) та Микита Яковлєв (10 клас).
В основному складі збірної також недавні випускники училища Роман Гладиш, Роман Селівестров (вип.2016р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.) та Анна Нагірна (вип.2005р.).
Продуктивно працюють з відділенням вчителі зі спорту училища Андрій Каргут, Микола Залигін і Василь Шаповалов.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Серед вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНайкращі спринтерські якості серед вітчизняних велошосейників продемонстрував Олег КанакаНа чемпіонаті Європи з велоперегонів на шосе Бірюкова і Канака у топ-8