47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : У списковий склад національної збірної відділення велоспорту ЛУФК увійшло у повному складі


     1-2 грудня 2016р. у м.Києві відбулася чергова конференція Федерації велосипедного спорту України, на якій були підведені основні підсумки року та обговорено ряд актуальних питань на наступний олімпійський цикл.
З-поміж інших на розгляд фахівців були винесені кандидатури до складу національної збірної команди на 2017 рік.
Приємно відзначити, що у списковий склад збірних команд з велоперегонів на треку відділення велоспорту Львівського училища фізичної культури увійшло у повному складі.
До основного складу збірної зараховані Віталій Підківка (ІІІ курс), Дмитро Кожушко, Діана Галик, Юлія Бірюкова (ІІ курс), Олександр Кривич, Валерій Романенков (11 клас).
Статус кандидатів до збірної отримали Віктор Біляк, Юрій Поляков (ІІІ курс), Олег Канака, Мар’ян Канака, Сергій Білий, Христина Бубняк, Богдана Солтис (11 клас).
Резерв збірної склали Назар Гудзь (11 клас) та Микита Яковлєв (10 клас).
В основному складі збірної також недавні випускники училища Роман Гладиш, Роман Селівестров (вип.2016р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.) та Анна Нагірна (вип.2005р.).
Продуктивно працюють з відділенням вчителі зі спорту училища Андрій Каргут, Микола Залигін і Василь Шаповалов.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

На весняному чемпіонаті України Соломія Лукачук без медалі не залишиласьНа турне чотирьох велодромів Гладиш і брати Канаки серед призерівРоман Гладиш – переможець чеського Гран ПріМар’ян Канака і Андрій Ганзін – срібні лауреати Гран Прі Чеської федерації велоспортуСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуЛуцик і Кривич – мультимедалістки юнацької першості України з велотрекових перегонівВелотрековики ЛУФК серед шосейників задніх не паслиЮлія Бірюкова серед шосейниць четвертаАндрій Каргут – заслужений тренер УкраїниНа чемпіонаті світу Роман Гладиш четвертий у скретчіЮлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату УкраїниСоломія Лукачук – п’ятиразова чемпіонка УкраїниАнна Луцик – дворазова чемпіонка України серед дівчатНа міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза»На Кубку світу Гладиш у десятці сильніших у омніумі