Велоспорт : На міжнародних стартах у Паневежисі Кривич і Канака змагались у збиранні нагород

У своєрідні змагання по збиранню нагород перетворилася участь учнів 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександра Кривича і Олега Канаки у міжнародних юніорських стартах з велоперегонів на треку «Паневежис-2017» у м.Паневежисі (Литва).
У підсумку в хлопців по три золоті медалі, в додачу у Кривича ще й два «срібла», у Канаки – «срібло» і «бронза».
Олександр переміг у скретчі, парній та індивідуальній гонці переслідування на 2км, посів ІІ місце у груповій гонці з вибуванням та гіті на 500м. Результат Олександра в індивідуальній гонці переслідування 2.15,81хв – новий юніорський рекорд України!
Олег відзначився у гонці за очками, груповій гонці з вибуванням та т.зв. «темпо-гонці» (різновид гонки за очками), посів ІІ місце у парній гонці переслідування і показав третій результат у індивідуальній гонці переслідування.
Ще один одинадцятикласник училища Валерій Романенков разом з Кривичем переміг у парній гонці переслідування на 2км, посів 4 місце в індивідуальній гонці переслідування та фінішував шостим у «темпо-гонці».
Змагання у Паневежисі відбулися 28-29 січня 2017р. Окрім господарів та українських велогонщиків участь у них взяли спортсмени з Білорусі, Естонії, Литви та Польщі.

Велоспорт

Велоспорт

Володимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України