Велоспорт : Велосипедисти ЛУФК не загубилися на зимовому чемпіонаті України

Учні-велосипедисти Львівського училища фізичної культури, ще юніори за віком, не загубилися на зимовому чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який з 4 до 9 лютого 2017р. проходив на львівському велодромі СКА.
Відразу п’ять нагород в активі одинадцятикласника Олександра Кривича (на фото). Олександр разом із студентом ІІІ курсу Віктором Біляком та ще двома львів’янами Андрієм Куцем і Володимиром Бучинським переміг у командному спринті. У командній гонці переслідування та парному медісоні в Олександра «срібло», а в індивідуальній гонці переслідування і гіті на 1000м – «бронза».
Разом з Кривичем срібними призерами у командній гонці переслідування на 4км стали його однокласники Олег Канака і Валерій Романенков. Олег Канака асистував Кривичу і у парному медісоні.
Минулорічний випускник училища Роман Гладиш здобув перемоги у командній гонці переслідування (у складі збірної команди України) та разом з тернополянином Тарасом Шевчуком у парному медісоні. У гіті на 1000м і в омніумі Гладиш посів ІІ місце.
Серед жінок три срібні нагороди виборола учениця 11 класу Христина Бубняк. Христина відзначилась у спринті, командному спринті та гіті на 200м. Ще одна одинадцятикласниця Богдана Солтис разом з Христиною стала срібною призеркою у командному спринті, а студентка ІІ курсу Юлія Бірюкова - бронзовою лауреаткою у командній гонці переслідування.
У командній гонці рівних не було збірній команді України, у складі якої їхали вихованки училища Анна Нагірна (вип.2005р.) та Тетяна Клімченко (вип.2011р.). Солтис і Бубняк тут четверті.
Анна Нагірна перемогла також у парному медісоні та в омніумі. Клімченко у цих видах програми посіла ІІ і ІІІ місця відповідно. У гіті на 500м у Клімченко бронзова медаль.

Велоспорт

Велоспорт

Анна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті Європи