Велоспорт : Клімченко знову перемагає

Паралельно з чемпіонатом України з велотреку серед молоді віком до 23р. (11-15 червня, м.Львів) проходили всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат.
5 золотих і 3 срібні медалі завоювала на змаганнях учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Тетяна Клімченко. Таня перемогла у спринті, скретчі, індивідуальній гонці переслідування, командній гонці переслідування, груповій гонці та посіла ІІ місце в гіті на 200м з ходу, гіті на 500м з місця і командному спринті. Поруч з Танею місця на п’єдесталі пошани займала її молодша подруга, восьмикласниця Анастасія Атаманчук. У її активі 1 золота (командний спринт), 1 срібна (командна гонка переслідування) та 4 бронзові нагороди (гіт 500м з місця, гіт 200м з ходу, спринт, індивідуальна гонка переслідування).
Серед хлопців добре виступив учень 8 класу Ігор Цімарно. Ігор переміг у командній гонці переслідування, став срібним призером у командному спринті, виборов бронзові медалі у індивідуальній гонці переслідування на 2км і груповій гонці. Дев’ятикласники ЛУФК Дмитро Сергеєв і В’ячеслав Павлюк посіли ІІ місце у командній гонці переслідування, піднялись відповідно на ІІ і ІІІ сходинку п’єдесталу пошани у командному спринті.
Зі спортсменами добре попрацювали вчителі велоспорту училища Андрій Каргут та Василь Шаповалов.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку