Велоспорт : Олег Канака – чемпіон Європи з велоперегонів на треку серед юніорів

У програмі молодіжного чемпіонату Європи з велоперегонів на треку ( м. Анадія, Португалія, 18-23 липня 2017р.) звання найсильніших велотрековиків старого континенту розіграли і юніори.
У груповій гонці за очками на 25км чемпіоном Європи став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Олег Канака (на фото). На фініші Олег зумів випередити бельгійця Фабі Ван ден Боске та представника Швейцарії Мауро Шміда, які посіли  II і III місця відповідно.
Колишній однокласник Олега Олександр Кривич фінішував п’ятим у гонці з вибуванням, а також посів 15місце  у скретчі.
Об’єднавшись з іще одним вихованцем училища Валерієм Романенковим, хлопці показали дев’ятий час у командній гонці переслідування на 4км.

Велоспорт

Велоспорт

Серед вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНайкращі спринтерські якості серед вітчизняних велошосейників продемонстрував Олег КанакаНа чемпіонаті Європи з велоперегонів на шосе Бірюкова і Канака у топ-8