47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Юлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату України


       У м.Львові на велодромі СКА 15-20 лютого 2018р. відбувся зимовий чемпіонат України з велоперегонів на треку.
В змаганнях серед жінок мультимедалісткою чемпіонату стала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Бірюкова (на фото).
Юлія посіла другі місця у командній гонці переслідування, скретчі (різновид групової гонки) та медісоні (парна гонка), треті – у гонці з вибуванням та груповій гонці на 40 кіл.
У командній гонці Бірюковій асистували її однокурсниця Діана Галик та учениця 11 класу Соломія Лукачук, у медісоні – Лукачук.
Соломія Лукачук разом з волинянкою Дариною Мартинюк перемогла у командному спринті.
Серед чоловіків срібними призерами у командній гонці переслідування на 4км стали студенти училища Олександр Кривич, Валерій Романенков (І курс) та Дмитро Кожушко (ІІІ курс). Олександр Кривич відзначився також у командному спринті, де посів ІІ місце, та медісоні, де разом з харків’янином Максимом Лучином фінішував третім. У скретчі Кривич четвертий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Кривич і Романенков – срібні лауреати Гран Прі ПольщіМикита Яковлєв –триразовий переможець юніорського чемпіонату УкраїниОлександр Кривич – мультимедаліст молодіжного чемпіонату УкраїниМар’ян Канака і Юлія Бірюкова відібрались на чемпіонат Європи з велоперегонів на шосеНа весняному чемпіонаті України Соломія Лукачук без медалі не залишиласьНа турне чотирьох велодромів Гладиш і брати Канаки серед призерівРоман Гладиш – переможець чеського Гран ПріМар’ян Канака і Андрій Ганзін – срібні лауреати Гран Прі Чеської федерації велоспортуСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуЛуцик і Кривич – мультимедалістки юнацької першості України з велотрекових перегонівВелотрековики ЛУФК серед шосейників задніх не паслиЮлія Бірюкова серед шосейниць четвертаАндрій Каргут – заслужений тренер УкраїниНа чемпіонаті світу Роман Гладиш четвертий у скретчіЮлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату України