Велоспорт : Найкращі спринтерські якості серед вітчизняних велошосейників продемонстрував Олег Канака

У м.Білій Церкві 19-22 липня 2018р. відбувся відкритий Кубок України з багатоденної велогонки на шосе.
Змагання складалися з прологу на 5км, індивідуальної гонки на час 25км і двох групових гонок на 132 і 141км.
Найкращі спринтерські якості серед вітчизняних велошосейників продемонстрував студент І курсу Львівського училища фізичної культури Олег Канака (на фото). Олег переміг у пролозі та індивідуальній гонці на час, причому його перевага в індивідуальній гонці над срібним призером Кирилом Царенком з Миколаєва склала 43сек.
Групові гонки Олег закінчив на 12 і 18 місцях і у загальному заліку посів 9 місце. Непогано, як для молодого велотрековика.
Однокурсник Канаки Олександр Кривич посів 12,20,13 і 34 місця відповідно і у підсумку став дев’ятнадцятим. Слід відзначити і одинадцятикласника Андрія Ганзіна. У пролозі Андрій показав п’ятнадцятий час, у індивідуальній гонці – тринадцятий, а на одному з групових етапів – дев’ятий. У Андрія – тринадцята підсумкова позиція.
У командній першості команда училища у складі Олега Канаки, Олександра Кривича, Андрія Ганзіна, Мар’яна Канаки (І курс), Назара Гудзя (І курс), Микити Яковлєва (вип.2018р.) набрала п’яту суму часу.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Велоспорт

Велоспорт

Роман Гладиш – бронзовий лауреат Гран Прі БрноКривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті УкраїниМикита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуВихованці ЛУФК тестували «Мінськ-Арену»Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треціНа весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парамиЯковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспортуСофія Лукачук – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуВолодимир Кондратенко – триразовий переможець юнацького чемпіонату УкраїниДаниїл Яковлєв – мультимедаліст юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонівУчні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонівГанзін, Яковлєв і Лукачук – мультимедалісти зимового чемпіонату України серед юніорівВолодимир Кондратенко – триразовий юнацький чемпіон України