Велоспорт : Яковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспорту

У м. Простейові (Чехія) 3-4 травня 2019 р. відбулися міжнародні велотрекові змагання «Гран Прі Чеської федерації велоспорту».
У велосипедному багатоборстві, т.зв. омніумі, срібним лауреатом Гран Прі серед юніорів став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Микита Яковлєв (на фото). Учень 11 класу Андрій Ганзін посів 4 місце.
Зате у скретчі Андрій піднявся на сходинку вище і виборов бронзову нагороду. Також бронзовою призеркою у жіночому скретчі стала першокурсниця Соломія Лукачук.
Серед елітних спортсменів випускники училища Роман Гладиш (вип. 2016 р.), Анна Нагірна (вип. 2005 р.) і Тетяна Клімченко (вип. 2011 р.) посіли четверті місця у омніумі, гонці за очками та скретчі відповідно.
Анна Нагірна разом з Оксаною Клячіною з Білої Церкви фінішувала шостою у медісоні (парна гонка); Юлія Бірюкова (вип. 2018 р.) замкнула десятку кращих у гонці за очками, а Олександр Кривич (ІІ курс) фінішував тринадцятим у чоловічому скретчі.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Велоспорт

Велоспорт

На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита ЯковлєвЮлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонівРоман Гладиш – бронзовий лауреат Гран Прі БрноКривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті УкраїниМикита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуВихованці ЛУФК тестували «Мінськ-Арену»Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треціНа весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парамиЯковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспортуСофія Лукачук – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуВолодимир Кондратенко – триразовий переможець юнацького чемпіонату УкраїниДаниїл Яковлєв – мультимедаліст юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонівУчні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко» На велотрековому мундіалі Гладиш дванадцятий у скретчіЛукачук, Солтис і Канака Мар’ян – зимові чемпіони України з велотрекових перегонів