Велоспорт : На весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парами

У м.Києві 15-19 травня 2019р. відбувся весняний чемпіонат України з велоперегонів на відкритому треці з бетонним покриттям у олімпійських видах програми.

У медісоні (парна гонка на 80 кіл) переможцями чемпіонату стали першокурсник та учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Микита Яковлєв і Андрій Ганзін. Слідом за ними у парі з тернополянином Іваном Хомівим фінішував студент ІІ курсу Мар’ян Канака.
У командній гонці переслідування на 4 км Ганзін і Яковлеєв у складі збірної команди посіли ІІ місце, а Мар’ян Канака, Назар Гудзь (ІІ курс) і Артем Голяк (вип.2018р.) показали третій результат.
Ще одне «срібло» Ганзін і Канака, на цей раз разом, вибороли у командному спринті.
Окрім того, Мар’ян Канака (на фото) став срібним призером у велосипедному багатоборстві – т.зв. омніумі та посів 4 місце у кейріні (гонка за мотоциклом).
Серед жінок три нагороди в активі студентки І курсу Соломії Лукачук. Соломія перемогла у командному спринті та посіла ІІІ місця у гіті на 200м з ходу і спринті. Позаминулорічна випускниця Богдана Солтис здобула срібну нагороду у медісоні та «бронзу» - у командному спринті.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку