Велоспорт : Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треці

У м.Києві 15-19 травня 2019р. паралельно з дорослим чемпіонатом України з велоперегонів на відкритому треці пройшла і юніорська національна першість.
В змаганнях серед дівчат триразовою переможницею першості стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Лукачук.
Соломія перемогла у командній гонці на 4 км, омніумі та медісоні. У командній гонці та медісоні Соломії асистувала десятикласниця Анастасія Кривич (на фото). Отож, Настя дворазова юніорська чемпіонка України. Окрім того, у Насті – «срібло» у командному спринті.
Серед юніорів дві золоті нагороди в активі учня 9 класу Володимира Кондратенка. Володимир був найкращим у командній гонці та у командному спринті. У командному спринті разом з Кондратенком перемогу святкував десятикласник Кирило Винокуров, а першокурсник Микита Яковлєв посів ІІІ місце.
Відразу чотири медалі в активі учня 11 класу Андрія Ганзіна. Андрій здобув перемогу у омніумі, став срібним призером у спринті, кейріні та гіті на 200м з ходу.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Велоспорт

Велоспорт

Яковлєв, Лукачук і Ганзін боротимуться за нагороди світового юніорського чемпіонатуБірюкова і Гладиш – переможці міжнародних велоперегонів «Котбуські ночі»На велотрековому Євро найближче до подіуму був Микита ЯковлєвЮлія Бірюкова у топовій десятці ІІ Європейських ігор з велотрекових перегонівРоман Гладиш – бронзовий лауреат Гран Прі БрноКривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті УкраїниМикита Яковлєв – п’ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуВихованці ЛУФК тестували «Мінськ-Арену»Лукачук, Кривич, Кондратенко і Ганзін – юніорські чемпіони України на відкритому треціНа весняному чемпіонаті України Ганзін, Яковлєв і Канака Мар’ян перемагали парамиЯковлєв, Ганзін і Лукачук серед лауреатів Гран Прі Чеської федерації велоспортуСофія Лукачук – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуВолодимир Кондратенко – триразовий переможець юнацького чемпіонату УкраїниДаниїл Яковлєв – мультимедаліст юнацького чемпіонату України з велотрекових перегонівУчні ЛУФК, учасники проекту «Час читати» долучились до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»