48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Кривич, Канака, Романенков і Лукачук домінували на молодіжному чемпіонаті України


У м.Львові на закритому велодромі СКА 8-13 червня 2019р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років – т.зв. «андерів».
У командній гонці переслідування серед чоловіків переможцями став збірний колектив, основу якого склали студенти-другокурсники Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич, Олег Канака і Валерій Романенков.
Кривич і Канака розіграли першість і в індивідуальній гонці переслідування – переміг Олександр. Романенков показав п’ятий час.
Олександр Кривич (на фото) окрім двох золотих виборов ще три срібні нагороди у гіті на 1000м з місця, командному спринті та медісоні.
У медісоні (парна гонка) Олександру асистував Романенков, а в командному спринті Назар Гудзь (ІІ курс) і Андрій Ганзін (11 кл.).
Валерій Романенков переміг у груповій гонці, Олег Канака тут шостий.
     У омніумі – велосипедному багатоборстві Канака на четвертому місці. Серед жінок чемпіонкою України у командному спринті стала студентка І курсу Соломія Лукачук. В активі Соломії також срібні нагороди у кейріні та омніумі. Випускниця 2017р. Богдана Солтис у складі збірної команди перемогла у командній гонці та двічі посідала ІІІ місце – у спринті і медісоні. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Роман Гладиш – переможець ІV етапу Кубка світу з велоперегонів на трекуАнна Нагірна додала у свій рейтинговий актив олімпійські очкиГладиш і Бірюкова у Мінську здобувають олімпійські рейтингові очкиДанило Яковлєв – чотириразовий чемпіон України з велоперегонів на трекуНаціональне чемпіонство у медісоні розіграли студенти ЛУФККондратенко, Горбовий, Ганзін і Яковлєв – юніорські чемпіони України з велотрекового спортуКирило Винокуров, Данило Яковлєв і Божена Шмотолоха – юнацькі чемпіони України з велоспортуОлександр Кривич дебютував на чемпіонаті Європи серед елітиП’ятеро вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнна Нагірна і Тетяна Клімченко – переможниці Гран Прі ВідняНа чемпіонаті України з велоспорту студенти ЛУФК від титулованих випускників не відставалиАнастасія Кривич – чемпіонка України у груповій гонці та критеріуміНа велоперегонах пам’яті Володимира Філіпенка рівних не було Данилу ЯковлєвуВолодимир Кондратенко – чемпіон України у гіті на 500мРоман Гладиш – дворазовий переможець «Відкритого кубка Львова» з велотрекових перегонів