Велоспорт : Кирило Винокуров, Данило Яковлєв і Божена Шмотолоха – юнацькі чемпіони України з велоспорту

У м.Львові 28 жовтня – 2 листопада 2019р. у програмі відкритого осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість з цього виду велосипедного спорту.
У командній гонці переслідування юнацькими чемпіонами України стали учні Львівського училища фізичної культури Кирило Винокуров (11 кл., на фото) та Данило Яковлєв (9 кл.).
Три срібні нагороди в активі десятикласника Володимира Кондратенка. Володимир посів ІІ місця у груповій гонці, гонці з вибуванням та у медісоні. Однокласник Кондратенка Святослав Горбовий у парі з Володимиром – срібний призер у медісоні та третій у гонці з вибуванням.
Учениця 9 класу Божена Шмотолоха перемогла у гонці темпо та посіла ІІІ місце у груповій гонці.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку