50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Національне чемпіонство у медісоні розіграли студенти ЛУФК


У м.Львові на єдиному в країні закритому велодромі СКА 28 жовтня – 2 листопада 2019р. відбувся Відкритий осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку.
У медісоні (парна гонка) національне чемпіонство серед чоловіків розіграли студенти Львівського училища фізичної культури Андрій Ганзін (І курс), Микита Яковлєв (ІІ курс) та Валерій Романенков, Мар’ян Канака (обидвоє ІІІ курс). Перемогла пара Ганзін/Яковлєв.
Об’єднавшись у збірну команду, Ганзін, Яковлєв, Канака і Олександр Кривич (ІІІ курс) перемогли також у командній гонці переслідування.
Андрій Ганзін і Олександр Кривич стали також бронзовими призерами у командному спринті, а Олександр Кривич виборов ще й срібну медаль у гонці з вибуванням.
У груповій гонці на 80 кіл 4 місце посів Валерій Романенков.
Серед жінок дворазовою чемпіонкою України стала другокурсниця училища Соломія Лукачук. Соломія перемогла у командному спринті та гонці з вибуванням. Окрім того, в активі Лукачук срібні нагороди у командній гонці та у медісоні. В обидвох випадках Соломії асистувала учениця 11 класу Анастасія Кривич.
Золоту медаль у командній гонці переслідування у складі Миколаївського ЦОПу виборола Богдана Солтис (вип. 2017р.). Богдана стала також бронзовою призеркою у медісоні та посіла 4 місця у командному спринті і гонці темпо. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерівУчень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку