Велоспорт : Національне чемпіонство у медісоні розіграли студенти ЛУФК

У м.Львові на єдиному в країні закритому велодромі СКА 28 жовтня – 2 листопада 2019р. відбувся Відкритий осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку.
У медісоні (парна гонка) національне чемпіонство серед чоловіків розіграли студенти Львівського училища фізичної культури Андрій Ганзін (І курс), Микита Яковлєв (ІІ курс) та Валерій Романенков, Мар’ян Канака (обидвоє ІІІ курс). Перемогла пара Ганзін/Яковлєв.
Об’єднавшись у збірну команду, Ганзін, Яковлєв, Канака і Олександр Кривич (ІІІ курс) перемогли також у командній гонці переслідування.
Андрій Ганзін і Олександр Кривич стали також бронзовими призерами у командному спринті, а Олександр Кривич виборов ще й срібну медаль у гонці з вибуванням.
У груповій гонці на 80 кіл 4 місце посів Валерій Романенков.
Серед жінок дворазовою чемпіонкою України стала другокурсниця училища Соломія Лукачук. Соломія перемогла у командному спринті та гонці з вибуванням. Окрім того, в активі Лукачук срібні нагороди у командній гонці та у медісоні. В обидвох випадках Соломії асистувала учениця 11 класу Анастасія Кривич.
Золоту медаль у командній гонці переслідування у складі Миколаївського ЦОПу виборола Богдана Солтис (вип. 2017р.). Богдана стала також бронзовою призеркою у медісоні та посіла 4 місця у командному спринті і гонці темпо.

Велоспорт

Велоспорт

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку