Велоспорт : У сезоні – 2010 Клімченко непереможна

Тетяна КлімченкоНа Львівському велотреку СКА поряд з чемпіонатом України з велогонок на треку (23-29.09.2010р.) проходили і всеукраїнські юнацькі змагання. Вже стало звичним, що на юнацьких змаганнях цього року перемагає лише одинадцятикласниця ЛУФК Тетяна Клімченко. І цього разу Таня 6 разів підіймалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Клімченко перемогла у гіті на 500м з місця, командному спринті, індивідуальній та командній гонках переслідування, груповій гонці та скретчі.
Таня встановила унікальне досягнення – у 2010р. вона 23 рази вигравала всеукраїнські старти.
Багатий врожай нагород і у подруги Тані – дев’ятикласниці Насті Атаманчук. Настя разом з Танею виграла командний спринт і командну гонку переслідування, фінішувала другою у класичному спринті, груповій гонці та скретчі, посіла ІІІ місця у індивідуальній гонці переслідування та гіті на 500м з місця. На рахунку десятикласниці Наталі Вороняк 2 срібні (командний спринт та командна гонка переслідування) та 3 бронзові (спринт, групова гонка, скретч) нагороди. ЇЇ однокласниця Софія Кузнецова – друга у командному спринті.
Серед хлопців дев’ятикласник Ігор Цімарно виборов срібну медаль у командній гонці переслідування та посів ІІІ місце у командному спринті. На рахунку В’ячеслава Павлюка (10кл.) ІІ місце у командній гонці переслідування, десятикласник Дмитро Сергеєв та учень 9 класу Роман Гладиш у цьому виді програми – треті.

Велоспорт

Велоспорт

Володимир Кондратенко – дворазовий переможець юнацької першості України з велотрекових перегонівСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка УкраїниТри нагороди Олександра Кривича на осінньому чемпіонаті УкраїниАнна Нагірна заробила перші рейтингові олімпійські очкиАнна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату України