50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Студент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на треку


         На Київському відкритому велодромі 6-9 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань.
        У гонці скретч - різновиді групових перегонів чемпіоном України серед чоловіків став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. Вихованець коледжу Роман Гладиш став бронзовим призером, а цьогорічний випускник Микита Яковлєв посів 7 місце.
      Своє друге чемпіонське звання на цих змаганнях Андрій Ганзін виборов у гонці з вибуванням, а в гіті на 1000м з ходу здобув бронзову нагороду.
Роман Гладиш повторив свій "бронзовий" успіх і у індивідуальній гонці переслідування на 4км. Микита Яковлєв тут четвертий.
      В жіночій частині чемпіонату дві золоті медалі здобула вихованка коледжу Тетяна Клімченко. Тетяна перемогла у груповій гонці та у скретчі. У гонці з вибуванням та у гонці "темпо" Клімченко - срібна призерка.
           Цьогорічна випускниця Соломія Лукачук стала третьою у скретчі та у гонці "темпо",  а у груповій гонці і у гонці з вибуванням посіла 4 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів