50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Данило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на треку


         У м.Києві 6-9 серпня 2021 р. у програмі дорослого чемпіонату України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань звання чемпіонів розіграли і українські юніори.
       У індивідуальній гонці переслідування на 3км переможцем юніорського чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Данило переміг також і у гонці "темпо".
       У гонці скретч - різновиді групових перегонів не мав собі рівних учень 10 класу Матвій Хацинський.
     Студент І курсу Святослав Горбовий посів другі місця у груповій гонці та у гонці з вибуванням, показав третій результат у гіті на 1000м з місця.
    Данило Яковлєв у гонці з вибуванням посів ІІІ місце, а першокурсник Володимир Кондратенко - п'яте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів