50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Юлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовців


      У м.Пуатьє, що у Франції, 25-27 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовців.
    У командній першості групової гонки серед жінок на дистанцію 71,5км чемпіонками світу стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованки Львівського коледжу спорту Юлія Бірюкова та Анна Нагірна. У особистій першості у цьому виді змагань Анна посіла 4 місце, а Юлія - дев'яте.
     У індивідуальних перегонах на час на дистанцію 24,2км Бірюкова посіла ІІІ місце і виборола бронзову медаль, Нагірна показала четвертий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів