50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Соломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на треку


        На Київському відкритому велодромі 29-31 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку у олімпійських видах змагань.
В перегонах жінок дворазовою переможницею чемпіонату стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук. У складі збірного колективу Соломія перемогла у командній гонці переслідування, а разом з іще однією вихованкою коледжу Тетяною Клімченко - у командному спринті. У парній гонці, т.зв. медісоні, Лукачук і Клімченко вибороли срібні нагороди.
Клімченко не мала собі рівних і у омніумі - велотрековому багатоборстві. Лукачук тут п'ята.
Колишній однокурсник Лукачук Микита Яковлєв став срібним призером у командній гонці переслідування та у медісоні. У медісоні Микиті асистував студент ІІІ курсу Андрій Ганзін.
По дві золоті медалі чемпіонату вибороли випускники коледжу Роман Гладиш та Сергій Білий. Роман посів перші місця у медісоні та омніумі, Сергій - у командному спринті та гіті на 200м з ходу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів