50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на треку


      У м.Калі (Колумбія) 9-12 вересня 2021 р. відбувся Кубок націй Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) з велоперегонів на треку.
     У гонці медісон (перегони парами) четвертими лауретами Кубка стали цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв та студент ІІІ курсу Андрій Ганзін. Хлопці лише очко поступилися бронзовим призерам - парі з Чілі. Перемогу ж здобув бельгійський дует.
        У омніумі - велосипедному багатоборстві Микита Яковлєв показав шостий результат.
       Вихованка коледжу Тетяна Клімченко стала дворазовою срібною призеркою змагань у жіночому омніумі та медісоні.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів