Велоспорт : Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!

24-26 квітня 2024 року відбувся Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, мол.юнаків та дівчат (гонка переслідування медісон, скетч, групова гонка, гонка з вибуттям), всеукраїнські змагання серед чоловіків та жінок.
   Учні та студенти здобули 12 золотих, 10 срібних та 4 бронзові медалі.
 В парній гонці переслідування (медісон) чемпіонами України серед юніорів стали Матвій Хацинський та Андрій Головченко.
В категорії юнаки представники спортколеджу вибороли всі призові місця подіуму:
1 місце – Максим Щербацький та Владислав Голяк;
2 місце Олег Смолинець та Андрій Мечніков;
3 місце – Микола Дільний та Арсен Мацьків.
Серед дівчат Анастасія Додик – на 1 місці.
2 місце – Анастасія Додик.

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"